Przy rezerwacji pobytu min. dwutygodniowego w terminie 06.07-24.08.2024 r. zapewniamy 10% rabatu od obowiązujących cen - promocja nie łączy się z innym rabatami i promocjami.


Niechorze i jego okolice obfitują w liczne ścieżki rowerowe, dzięki czemu jest to idealne miejsce na długie wycieczki. Specyfika klimatu i różnorodność tras (w miejscowości, wzdłuż morza, w lesie ) powoduje, że każda wyprawa to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania z naturą.
W obiekcie znajduje się wypożyczalnia rowerów także z fotelikami dla dzieci.

Główne atrakcje w obiekcie, dzięki którym pobyt nie będzie nudny to biesiada regionalna przy muzyce na żywo, z licznymi konkursami (ringo, strzelanie z wiatrówki czy koło fortuny) nie tylko dla najmłodszych gości. Oczywiście z upominkami dla wszystkich uczestników. Nie może też zabraknąć wieczorków tanecznych z kieliszkiem czerwonego wina i ciastem w towarzystwie doborowej muzyki na żywo.

Dla dzieci oddajemy do dyspozycji  plac zabaw, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających małych klientów. Poza tym piłkarzyki, tenis stoły i bilard.

Dla osób ceniących ruch polecamy kort tenisowy o wymiarach 16 m x 34 m z nawierzchnią z trawy syntetycznej. A dla mniej wymagających basenowy taras do zażywania kąpieli słonecznych.

 Kiedy za oknami deszcz do dyspozycji gości pozostaje Kryty kompleks basenowy z wieloma atrakcjami, które uczynią pobyt niezapomnianym...