Przy rezerwacji pobytu min. dwutygodniowego w terminie 06.07-24.08.2024 r. zapewniamy 10% rabatu od obowiązujących cen - promocja nie łączy się z innym rabatami i promocjami.


Regulamin

 1. Nasz adres: Jantar-SPA, 72-350 NIECHORZE, Al. Bursztynowa 31.
 2. Opiekunem, doradcą i informatorem naszych gości jest Recepcja.
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.
 4. Turysta indywidualny dokonuje rezerwacji miejsca noclegowego osobiście, telefonicznie lub e-mailem. Od turystów indywidualnych pobierany jest zadatek na poczet kosztów pobytu oraz kosztów manipulacyjnych w wysokości 30% wartości pobytu, płatny w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji na konto Jantar-SPA w Banku Spółdzielczym o numerze: 26 9376 0001 2002 0009 4458 0001, którego posiadaczem jest Henryk Gmyrek, al. Bursztynowa 31, 72-350 Niechorze.
 5. Goście zobowiązani są do dopełnienia wszelkich formalności meldunkowych oraz uregulowania należności za cały pobyt z góry (z uwzględnieniem wpłaconego zadatku) przed rozpoczęciem pobytu, najpóźniej jednak w dniu przyjazdu gotówką lub w innej formie.
 6. W przypadku anulowania rezerwacji pokoju Gość każdorazowo zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości 10% wpłaconego zadatku. Pozostała część zadatku zostanie rozliczona w zależności od daty rezygnacji względem terminu rozpoczęcia pobytu, i tak:
  1. anulowanie rezerwacji powyżej 30 dni przed planowanym przyjazdem - zwrot 90% zadatku
  2. anulowanie rezerwacji od 29 do 14 dni przed planowanym przyjazdem - zwrot 40% zadatku
  3. anulowanie rezerwacji poniżej 14 dni przed planowanym przyjazdem - brak zwrotu zadatku
 7. W przypadku przerwania pobytu przez Gościa w jego trakcie nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres i za zakupione usługi.
 8. W przypadku nie dojazdu tzn. „no-show” Gość zostanie obciążony kosztami 3 pierwszych dób, zgodonie z zaakceptowaną ofertą.
 9. Jantar-SPA ponosi odpowiedzialność za dobra pozostawione w recepcyjnym depozycie. Za pozostawione w pokojach kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe, aparaty fotograficzne, kamery i inne przedmioty posiadające wartość naukową lub artystyczną, Jantar-SPA nie ponosi odpowiedzialności.
 10. Wszystkich Gości Jantar-SPA prosimy o przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, a szczególnie prosimy nie używać w pokojach grzejników elektrycznych, grzałek, żelazek, czajników itp.
 11. Gość ponosi odpowiedzialność finansową za spowodowane uszkodzenia lub zniszczenia majątku Jantar-SPA.
 12. Prosimy nie wynosić z pokoi koców i innych przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoi za wyjątkiem sprzętu plażowego oraz nie wynoszenie  z jadalni naczyń. Każdorazowe wyniesienie jedzenia z jadalni będzie traktowane jako przygotowanie prowiantu a Gość zostanie obciążony kosztem w wysokości 30zł.
 13. Za dzieci bawiące się na terenie Jantar-SPA, przebywające w kompleksie basenowym oraz w sali fitness odpowiadają rodzice. Odpowiadają oni również za wyrządzone przez nie szkody.
 14. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie pokoi do godz. 22.00 a zapraszający proszony jest o zgłoszenie faktu odwiedzin w recepcji.
 15. Właścicieli pojazdów prosimy o parkowanie wyłącznie na wyznaczonych miejscach z obowiązującą kartą parkingową.
 16. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 17. Na terenie Obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu również na balkonach. Nieprzestrzeganie zakazu jest równoznaczne z wyrażeniem przez Gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji w wysokości: 500zł.
 18. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen.