Przy rezerwacji pobytu min. dwutygodniowego w terminie 06.07-24.08.2024 r. zapewniamy 10% rabatu od obowiązujących cen - promocja nie łączy się z innym rabatami i promocjami.


Zapraszamy do korzystania z pakietów kuracyjnych 7 i 14-dniowych, skomponowanych indywidualnie dla każdego z gości. Z uwagi na konieczność uczestnictwa w kwalifikacji do zabiegów, która zawsze przeprowadzana jest w weekend, pobyt taki winien rozpocząć się w sobotę lub niedzielę. Specjalista fizjoterapeuta podczas krótkiego wywiadu rozpozna potrzeby i dopasuje zabiegi właściwe dla każdego kuracjusza. Indywidualny plan zabiegowy układany jest spośród następujących zabiegów: masaże klasyczne częściowe, Aquavibron, okłady borowinowe, krioterapia miejscowa, pole magnetyczne, ultradźwięki, kąpiele solankowe, poranna gimnastyka w basenie, światło Solaris, laser, inhalacje, platforma vibromax, galwanizacja, prądt TENS. Zabiegi wykonywane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Na zakończenie kuracji każdy gość otrzymuje na życzenie potwierdzenie wykonanych zabiegów leczniczych.
 
PAKIET KURACYJNY: dopłata  290zł za osobę, zawiera:
  • 1 konsultację do zabiegów
  • 3 zabiegi dziennie wykonywane w dni robocze (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych) - według zaleceń
  • Aquaaerobik od pojiedziałku do piątku
  • Wypożyczenie kijów do Nordic Walking
* do każdego pakietu należy doliczyć odpowiednio 7 lub 14 noclegów z wyżywieniem zgodnie z obowiązującym cennikiem.